| Havok83 a întrebat:

am o intrebare.Acum mult timp am jucat un joc in care eu controlam cam 4 5 soldati intr-un razboi undeva in desert. Si stiu ca la inceput erau cu totii intr-o masina.Imi puteti spune numele jocului mi-ar face placere sa il mai joc inca o data.

3 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

SOCOM III
Stiu pentru ca il am pe ps2 si asa incepea jocul, erai in desert cu alti 3 soldati intr-o masina si trebuia sa ataci niste camioane cu teroristi...

| Havok83 explică (pentru CyLvEr):

Si un link de download pentru pc ai? Il ador si vreau sa il joc din nou.

| CyLvEr a răspuns (pentru Havok83):

Eu am jocul pe Playstation 2 si am joc original, nu stiu nici un link, scuze