| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cand descarc jocul: Euro truck simulator e un joc cu tiruri il instalez si cand intru in el imi da o eroare ca nu am instalata placa video da eu o am numai la jocu asta face asa. De ce? Am windows 7 ultimate, memorie Ram 512 etc. Cine imi poate da un site calumea fara virusi de unde pot downloada acest joc si imi spune de ce imi da eroare si ce as trebui sa fac primeste funda!

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

Mai bine cauta directx 10 sau vezi tu incearca si apoi instaleaza jocul din nou. trebuie sa mearga