| vladutzbabaianu95 a întrebat:

am windows 7 fara placa video si am 1 gb memorie ram si procesor Intel(R) Pentium(R) D cpu 3.00 GHz 3.00 GHz. si cand dau sa intru pe euro truck simulator imi da la euro truck simulator 2 eroare

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Zi mersi ca iti merge Windowsul. Impusca-l pe imbecilozaurul care ti-a pus 7 pe configuratia aia si pune Windows XP. ETS 2 mi se pare ca vrea o placa video decenta, nu integrata din 2005 toamna cum ai tu.

| vladutzbabaianu95 explică (pentru KodrutZ):

Si nu pot sa fac nimica sa imi mearga?

| vladutzbabaianu95 explică:

Si ca pot sa fac ca sa imi mearga?

| KodrutZ a răspuns (pentru vladutzbabaianu95):

Da, sa iti iei un calculator nou. Tu nici macar nu te-ai uitat dupa requirements. Ia uite - http://www.game-debate.com/....../index.php