| killerradu32 a întrebat:

Am o intrebare, cand jucam cs 1.6 odata imi cerea sa schimbe setarile grafice pe software am zis cancel si de cate ori pornesc jocu imi face ecranul negru si poate fi oprit doar din task manager ( si asa daca bagam modu software imi mergea prea naspa si de obicei imi mergea foarte bine ) dar in orice caz se pot reseta cumva setarile video? ( am re instalat jocu si tot nu vrea )

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Counter-Strike 1.6 ruleaza bine pe OpenGL nu pe Software.

| killerradu32 explică (pentru MihaiGe):

Pai mergea pe open gl s-o pus pe software si acum nu mai arata nimic pe ecran

| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

Http://hotupload.eu/1K9D incearca clientul asta! si vb lui MihaiGe functioneaza bine pe OpelGL in modul FULL!

| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

Atunci fa un update la placa video ....sau daca tot nu functioneaza reinstaleaza driverul!