| Verdant a întrebat:

Am o intrebare cum pun in functionare Minecraftul. BAD VIDEO CARD DRIVERS, nu trebuie sa ma exprim mai bine, in proportie de 80% dintre voi cred ca au avut parte de eroarea asta la Minecraft... Primii pasi i-am facut. Am downloadat de pe net Driverul placii mele video pentru update. Intrebarea mai pe scurt este : va merge? Dupa ce updatez placa? Multumesc. Cel mai bun primeste funda, nu stau la discutii!

Răspuns Câştigător
| 98Enigma a răspuns:

Da va merge!

1 răspuns:
| Verdant explică:

Mersi, chiar merge, adica "mergea" pentru ca am aruncat PC pe geam ca asa mi-a venit mie!