| Miuletz a întrebat:

am o intrebare, de 3 luni tot caut un server de cs 1. 6 zombie escape in romana.Si n-am gasit. Dau fundita cine imi da un server in romana functionabil si sa fie zombie escape.Deci cine imi da si mie va rog?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Zm.indungi.ro sau zm.freakz.ro sau zm2.freakz.ro

| Miuletz explică (pentru RawGrey):

Zombie Escape sti e e ala? Cauta pe youtube asa counter strike zombie escpae si ai sa vezi asta e zombie dar nu si escape escape este ala in care trebuie sa fugi de zombi

| Miuletz explică (pentru RawGrey):

Nu ai meritat fundita nici 1% dar m-i-a fost mila de tine fiindca nu sti nimic despre cs. ZOMBIE ESCAPE este acela in care unu se face zombi si te urmareste si ct trebuie sa fuga de el pana la o barca, elicopter. avion etc in care ii va luat si ii va scapa de pe acea insula straight face

4 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Acum. nah ai dat funda nu o poti retrage! Sal

| Miuletz explică:

(zombie escape este acela in care te urmaresc zombi, adica nu zm cutare etc. daca nu stiti cautati pe youtube frate!)