| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

Am o intrebare : De ce cand imi apare un x la unitate imi merge greu pc si counter strike imi merge in reluare?
Va rog ajutati-ma sa nu mai am lag.
DAU FUNDA LA CEL CE MA AJUTA!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cum adica iti apare un "X" la unitate?
Nu inteleg la ce te referi.
Faptul ca merge greu PC-ul poate fi de la windows (posibil sa fie virusat) sau de la configuratie (RAM mic, placa video mica, procesor slab, etc.).
Cat de CS daca iti merge greu in retea asta e de la conectiune, internetul este slabut.Sau poate fi de la rularea mai multor programe in paralel, adica sa ai deschise mai multe aplicatii in acelasi timp gen Massenger, etc.

| cArLodIxI a răspuns:

Man pai ce placa video ai
mah daca ai placa mica iti recomand o resolutie mai mica sper ca am fost de ajutor fundita?

| Costin_Valentin_1971 explică (pentru cArLodIxI):

Placa video de 1 Gb memorie 1 tera. ram nu prea stiu cat are.