| Kywwy a întrebat:

Am o unitate destul de buna zic eu, ramii sunt cam putini dar la unele jocuri cum ar fi counter strike, metin2, sa`mp etc, merge in reluare de ce? detalii despre pc Intel(R) Celeron (R) d cpu 3.06 GHz 3.07 GHz, 1gb ram, placa video 256 intel. daca rasp ma ajuta dau fundita!

9 răspunsuri:
| notatrol a răspuns:

Placa video 256 Intel...

| Kywwy explică (pentru notatrol):

Vruiam sa spun ca 256 mb placa video.

| roby96 a răspuns:

Ar putea fi din cauza ca ai decat un 1 gb.Verifica sa nu ai programe deschise cum ar fi messengerul sau browserul de internet.

| Kywwy explică (pentru roby96):

Nu am nici browser deschis numai messengerul dar ce pagube poate sa faca pentru ca nu consuma prea multe resurse.

| roby96 a răspuns (pentru Kywwy):

Messengerul nu face pagube in joc.ci mananca din banda de la internet...incearca sa il inchizi si joaca asa odata sa vezi daca merge mai bine...

| AlExFr3Sh a răspuns:

Verificati internetul cauta pe google la viteza de internet ca asa am avut si eu si ara internetul adica aveam lag ca aveam net pe stick si acum am net pe cablu si totul merge fulgere un pic de lag fiindca nu se poate sa nu iti mearga in reluare de loc

| Iulian2507 a răspuns:

Din cauza placii video si putin a ramului

| Kywwy explică:

Placa video Intel (R) celeron 256mb

| mihai2pack a răspuns:

Cum stai cu placa video?