| DarkOrbitSF a întrebat:

am o intrebare : De ce nu-mi merge Csul intru in el pe orice server merge dar nu-mi merge tabul adica sa vad playerii si sa ma misc nici sa trag dar celelalte butoane pentru schimbarea armei imi merg(1, 2.3.4.5) (tastatura este buna si mouseul) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

Sunt setarile proaste:
Intra la options apoi da clik pe keyboard si dai defalut si apoi dai ok.
Asa vor fi tastele normal (mergi w,a,s, d 1, 2, 3,4, arme space sari etc)