| scamutza a întrebat:

am o intrebare de ceva vreama nu imi mai merge samp pe calculator dar imi mergea am reinstalat windowsul si am pus gta san andreas si acum imi da NSIS ERROR lauching ce sa fac am incercat am mutat foledrul si am schimbat numele am mutat si kit-ul ce sa ma fac sunt foarte stresat sa nu mi se piarda contul. Ajutor va rog?sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deschizi o fereastra de command prompt ( apesi simultan tastele Windows+R, scrii cmd si dai OK) apoi tragi installerul in fereastra neagra apesi spatiu si scrii /NCRC dupa care apesi enter.Prin aceasta comanda windows-ul nu mai testeaza daca kit-ul de instalare este corupt si ruleaza softul automat.
vezi foto: http://i.imgur.com/0u8puTE.png