| Ad0bE a întrebat:

Am o intrebare.De unde pot cumpara jocul steam(vreau counter strike 1.6) si nu stiu din ce magazin sa-l cumpar ca nu vreau sa dau sms sau cu cardu.Si sunt din Timisoara. Daca stiti un magazin online care s-mil aduca sau din oras. orece va rog cat mai repede DAU FUNDA pentru cel mai rapid raspuns si bun

3 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Cred ca ai altex in oras nu? Eu it propun sa te duci la magazin.

| Ad0bE explică:

Mda...e bun da eu vreau un magazin ceva ca nu am ncredere in sms

| PglzonecsRO a răspuns:

Magazin? Nu exista magazin, parca puteai sa platesti si bancar(te duci la banca si dai banii ) sau... poti prin SMS pe site-ul www.computergames.ro.cam atat stiu. Daca ti-a placut raspunsul meu, nu ma supar daca imi dai o funda. Daca nu, nu e nici o problema :P BAFTA