| Cerbu_Alexandru_Marian_1992 a întrebat:

Am o intrebare despre GTA San andreas vreau sa va intreb cum o sa mearga Sa-mp pe unu 1GB ram.(Adica cate Fps-uri) in joc. Dau fundita primului ca imi zice! Help Help! Multumesc anticipat! vreau raspuns foarte repede!

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Da-ne modelul placii video si procesorul, nu avem nevoie de RAM.

| sautean14 a răspuns:

Depinde de placa video! scriemi ce placa video ai si iti spun cate fps ai

| Saby_Sebastian_2000 a răspuns:

O sa-ti mearga la LOW... rolling on the floor

| Cerbu_Alexandru_Marian_1992 explică (pentru Saby_Sebastian_2000):

Ba eu vreau sa stiu cate FPS o sa am daca ai chef de glume nu iei fundita