| Tudor_Daniel_1993 a întrebat:

Vreau un raspuns serios la urmatoarea intrebare, dau funda primului raspuns argumentat pe care il voi considera corect.
Exista vreo boala care sa interzica activitatea sexuala?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

HIV e cea mai grava si nu se mai poate face sex ca sa nu fie raspandita boala

| Lawliet14 a răspuns:

Cu siguranta.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da, hiv-ul si sida sunt cele mai periculoase. Sida e un stadiu mult mai grav decat hiv-ul
http://www.csid.ro/......t-7884514/

| Tudor_Daniel_1993 explică:

Poate ca m-am exprimat vag, ma refer la o boala care sa o afecte direct pe participanta la actul sexual. excludem bolile cu transmitare sexuala

| LalaPupici a răspuns:

Eu știam ca hiv și sida, Astea sunt cele mai cunoscute.

| Tudor_Daniel_1993 explică (pentru LalaPupici):

'hiv si sida' e acelasi lucru. HIV e virusul si sida e boala provocata de acesta virus

| mgtow a răspuns (pentru Tudor_Daniel_1993):

HIV e stadiul initial care incepe sa se reproduca in organism din ce in ce mai mult, iar daca boala e depistata tarziu in stare avansata se considera SIDA deci nu e acelasi lucru