| Spitz10 a întrebat:

Am o intrebare despre League of Legends. Daca dau in fiecare meci in jur de 20 killuri, de obicei intre 18 si 25, la nivel 14 se poate spune ca sunt un jucator destul de bun nu? Un prieten ma tot cicale ca are lv 30 si din acel motiv nu da mai multe killuri ca mine pe meci.

4 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Pai pana in nivelul 30 e usor sa faci kill-uri.La 30 lumea stie cu se mamanca jocul mai bine si joaca mai precaut si nu sare la bataie daca nu e sigur.Sa ajungi si tu la 30 si daca intra in Gold sau mai susn inseamna ca esti bun.Cu ce campion joci?

| Spitz10 explică (pentru adsx):

Olaf,Jax,rar Garen

| adsx a răspuns (pentru Spitz10):

Deci joci campioni de solo top. iti recomand sa inveti si alti campioni pentru celelalte lini ca la ranked nu sta nimeni dupa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat.

LoL nu e competitie care face mai multe kill-uri. Daca furi tu toate kill-urle ailalti 4 coechipieri or sa fie cam slabi si aveti toate sansele sa pierdeti.