| Soarecul1234 a întrebat:

Joc League of Legends am level 30. Dar totusi nu fac fata adica am mai putine kills si assists decat deaths. Farmez cam la un nivel normal. Ce ar trebui sa fac ca sa-mi imbunatatesc jocul adica mai multe killuri si mai putine deaths?

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

Continua sa joci. Cu cat capeti mai multa experienta cu atat vei avea mai multe kill-uri si mai putin deaths. (te-as sfatui sa te axezi pe un singur campion si sa-l inveti bine ca sa poti sa "rupi" cu el. Chiar daca s-ar putea sa devina plictisitor.) Tot ce pot sa-ti spun din nou este sa exersezi!

Si stiu ca nu e treaba mea dar nu prea inteleg de ce conteaza asa mult? Nu joci ca sa te distrezi? (Cam asta ar fi scopul jocului...)