| valytynu a întrebat:

am o intrebare despre metin2 explossive gaming nu ma lasa sa intru in el adica l-am downloadat si cand dau pe laucher sa intru in metin2 imi apare o eroare : hack_shield unknown error (errorCode=100) cine ma poate ajuta sa imi spuna ce se fac va rog frumos cat mai repede am nevoie urgent! cine raspunde primul are fundita :X

5 răspunsuri:
| danc1 a răspuns:

Pai incearca sa copiezi hack_shield-u de la metin2 ro si ala de la explossive il stergi si il bagi pe cel de la metin2ro... sper ca te-am ajutat big grin

| valytynu explică (pentru danc1):

Am incercat asta dar nu merge.....sti alceva?

| danc1 a răspuns:

Incearca sa dowlandezi de mai multe ori si poate iti merge big grin dar nu stiu sigur

| danc1 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge metin2 gx da nu stiu dc

| SaDiCuL a răspuns (pentru danc1):

Install net.framework 3.5 si dupa imi dai funda k iti merge