| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare doar pentru cunoscatori. Deci mi-am facut si eu un servar de metin ca tot omu pe hamachi dar m-am plictisit sa ma joc doar cu prieteni servar stiu sa fac nu este problema dar as vrea sa stiu hostul asta cu ce se mananca la ce foloseste si ce e el in sine ce face la ce ma ajuta. Multumesc anticipat. nu lasa comentarii doar de dragu de a lasa, daca nu sti treci la urmatoarea intrebare. Dau funda+vot.

2 răspunsuri:
| ReDMaN12 a răspuns:

Auzi am si eu o intrebare de curiozitate....nu ai virusi in client? Am incercat sa fac si eu server dar avira tot detecteaza virus si nu ma lasa.
Este virus rau sau e doar criptat

| barbutxxx a răspuns (pentru ReDMaN12):

Puteai s iti faci si tu o intrebare nu sa te folosesti de a mea si ia-ti un client bun cu toate kk-urile.