| anonim_4396 a întrebat:

Salut tupu mi-am facut un servar de metin 2 privat non hamachi l-am terminat si cand am facut cont pe servar cu navigate lite cand intru in joc si ma lochez imi zice ca contul si parola sunt gresite cine ma poate ajuta cu servarul e tot facut numai cu contul nu stiu contactati-ma la id fdascalu@ymail.com

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Navicat daca nu stiai nu asa se face cont.
2 Se face cont cu ajutorul Xampp (homapage) si Navicat ca sa iti faci cont.

3 Ca sa faci cont in Navicat:
-Account=account
-Id (numar)
-login (userul)
-Password: *6D66B302F9E2CB270F0FF33195379B27A2A30B18

Parolele de la Navicat sunt criptate in asa (ca sa introduci o parola trebuie sa fie asa cum am scris-o mai sus).

Parola de sus este: metin1994

Si sa fiu sincer trebuie sa ai la parola aceea * ca contul sa fie activ da ca este sters nu va merge va aparea gen (banned).

Mult Succes.