| starlord a întrebat:

am o intrebare e bun sau nu windows 8 raspunsul cel mai bun si cel mai explicativ primeste funda

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pana acum am vazut lucruri incurajatoare. Unele lucruri simple si de bun simt pe care le ofereau versiunile precedente de Windows se pot dovedi greu de accesat. Oricat de absurd ar parea, o problema pe care au intalnit-o primii useri este ca nu au stiut cum sa dea Shut Down, iar GUI-ul este jalnic.

| WTFchannelRo a răspuns:

Pai windows 8 ca design ii mai simplu (cand o sa te obisnuiesti). Minusul este ca multe jocuri/programe nu sunt compatibile cu windows 8! Eu folosesc Windows7 si sunt multumit. Recomand sa ramai la win7