| SzaboZolltan99 a întrebat:

Am o întrebare.

E cineva care joaca League of Legends?
Daca da, sa îmi poată da câteva sfaturi cum sa castig mai multe jocuri si cat mai eficient?
Eu sunt main Garen si nunu jungle mai joc si support ocazional...

Sa îmi răspundă cineva cu experienta.

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Uita-te la videoclipurile de pe canalul asta https://www.youtube.com/user/lastshadow9/videos
Inainte ti-as fi raspuns la intrebare cu :
- antreneaza-ti reflexele
- mareste-ti actiunile per minut
- invata strategii
- invata trucuri la animatii / campioni
Dar acum ti-as raspunde cu : Nu mai conteaza cat skill ai, atat timp cat joci cu campioni meta castigi chiar daca te dai cu capu de tastatura de fiecare data cand apesi o abilitate.