| Robyyyrobyyyyy a întrebat:

League of Legends
Cum sa ies din Silver?happy
Joc=

Zed-mid(main)
si
Garen-top

Dau funda:3

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Ai doua posibilitati:
-poti sa iesi daca joci foarte bine pentru nivelul diviziei tale, de ex esti silver 5 si joci de un silver 3
-poate sa te urce cineva, ceea ce nu recomand, dar totusi se intampla in multe cazuri. cred ca toti ii uram pe playerii urcati.
de obicei in diviziile mici e bine sa te axezi doar pe 2-3 campioni si sa te orientezi dupa mata ( ce campioni sunt buni in patchul respectiv ) cum zicea si marele Zombilau : "stiu evelyn perfect, dar nu imi e util daca nu e in meta"

| Robyyyrobyyyyy explică (pentru j1NNNx):

Https://ibb.co/nHEtBG

aici ai o parte din matchuri,
Faza e ca nu stiu daca Zed face ceva in patch-ul asta

| j1NNNx a răspuns (pentru Robyyyrobyyyyy):

Am vazut pe un grup ca o sa se implenteze zhoyna la 600g (consumabila) deci zed in viitor o sa fie cam un 0, pentru ca are rolul de asasin si se axeaza pe instakill, in teamfight oricum e cam 0

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Vei iesi doar daca joci foarte mult meciuri, recomand in weekend.Fa-ti echipa cu prietenii si jucati pana nu mai puteti.in cele din urma o sa iesi din silver.