| Tentacle111 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu Xbox One. Daca imi fac cont pe america(US), voi putea sa cumpar jocuri direct de pe store si sa se descarce in consola(card visa)? Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| SpanoCBR a răspuns:

Nu. Stai liniștit ca am făcut si eu așa

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| SpanoCBR a răspuns:

Da. Dar daca ai si alte jocuri instalate deja din alta tara cum ar fi Italia nu opti face actualizare

| Tentacle111 explică (pentru SpanoCBR):

Si la cod postal il scriu pe cel de unde stau eu sau un cod postal din america?

| SpanoCBR a răspuns (pentru Tentacle111):

Deci, daca vrei sa iti muți contul in America sau in alta țara, trebuie sa pui un cod Postal din acea țara. Nu contează care happy

| Tentacle111 explică (pentru SpanoCBR):

Vreau sa mi-l mut pe USA pentru ca acolo jocurile noi aparute sunt 60$, adica mai ieftine ca in alte tari.Si daca imi cumpar un joc de pe store nu o sa imi baneze contul? Mersi mult.

| SpanoCBR a răspuns (pentru Tentacle111):

Nu. Stai liniștit ca am făcut si eu așa