| StrYkeRs a întrebat:

Am o intrebare despre Xbox 360 vreau sa-mi cumpar o consola Xbox si nu as mai da banii si pe jocuri am cont pe un site de gaming si pot sa descarc de acolo jocuri pentru xbox dar nu stiu cum sa le fac sa mearga pe xbox adica le downloadez si dupa? Dau funda la cel ce ma ajuta!

1 răspuns:
| katalyn27 a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi xbox'ul, sa-l modezi, sa iti mearga jocuri false, dar daca faci asta nu mai poti juca online, si poti gasi tutoriale cum sa pui un joc de xbox pe un dvd.