| MaPisPeGayNuImiPlacHomoSexualii13 a întrebat:

am o intrebare legat de un joc, jocul se numeste 4story am incercat sa-l instalez si nu merge nici cum, am incercat de pe site sar nu merge si am verificat tot felul de chestii
Ma puteti ajuta?happy
Si mai am o problema eu acum joc de pe site 4story si cate odata chiar si acum cand pun Joaca acum nu imi merge is nu stiu ce trebuie sa fachappy Ajutorlaughing

1 răspuns:
| andrejko111 a răspuns:

Buna daca vrei sa il instalezi si nu merge trebuie sa reinstalezi windousu sau poate nu ai detula memorie pentru joc.Si pe site n-am jucat niciodata