| Dragos_Dragos_1990_Ycz9 a întrebat:

Am o intrebare legata de faimosul joc GTA San Andreas.Si intrebarea este. daca reinstalez windows-ul pot face cumva sa se salveze misiunile? Am ajuns la misiunea 57 si nu vreau sa incep de la inceput! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Mafiotu007 a răspuns:

Da,se poate.Mai intai trebuie sa copiezi salvarea ta din:
C:\Users\NAME\Documents\GTA San Andreas User Files

Si ar trebui sa fie un fisier acolo.Il copii pe un stick sa zicem. Dupa ce reinstalezi windowsu, pui sticku cu salvarea intr-un fisier, si dupa ce instalezi jocul din nou, o muti tot acolo in gta san andreas user files.Succes!