| Kakarotto2016 a întrebat:

Am o intrebare pentru jucatorii Mass Effect 2 : Am inceput sa joc Mass Effect 2 si am ajuns la nava ca sa incep sa explorezi.Ce misiuni incep sa fac prima ora? Varianta 1 : Fac toate misiunile primare pana ajung la ultima misiune primare dupa fac misiunile secundare (DLC-uri). Varianta 2 : Fac prima ora misiunile secundare (DLC-uri) pentru ca poate daca fac misiunile primare nu o sa mai pot sa fac misiunile secundare (DLC-uri)
Cum Fac?

Va rog fara batjocori

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cum doresti tu, nu e nevoie sa te iei dupa un tipar anume. Uite eu de exemplu fac toate misiunile principale si apoi secundarele si restul.

1 răspuns: