| Cillix a întrebat:

Am o intrebare legata de metin, de ce nu e bine sa iti faci Iures P pentru PVP?
Si daca nu e bine pana la ce nivel sa il fac? G1 M1?
(Fara raspunsuri gen: Toti ratati joca metin/Lasa-te de metin, pentru ca sincer chiar nu imi pasa laughing) )

Răspuns Câştigător
| dragonu35hp a răspuns:

Iuresul este bine sa il ai la M1, daca il ai la P toti o sa-ti ia mai multa viata decat normal.
Funda?

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, toti spun ca cel mai bine e sa-l lasi la m7(eu cred ca e o prostie, pentru ce dracu a mai facut aceasta magie, daca nu poti sa o duci la p)Nu-ti fa griji sunt jucator de 4 ani de metin(cea mai mare parte am jucat-o pe sura)dar am fost si war, si mereu faceam p la iures.