| Mănig_Rareş-Gheorghe_1993 a întrebat:

am o intrebare legata de metin2ro,cand intru in autopatcher mi se incarca cam 1%-10% si imi da o eroare cum ca un fisier nu s-a dezarhivat complet si ma scoate din autopatch(am incercat sa reinstalez metinu si tot asa face, am dezarhivat antivirusul si tot nu merge)ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Ai dezarhivat antivirusul? Bravo! Copilas, in privinta metinului, lasa-l. Apuca-te tu de invatat mergi pe afara... Oricum nu stiu ce vedeti voi asa de frumos la Metin2.Mie mi se pare o pierdere de vreme. *grabs popcorn*

| Paiata96 a răspuns:

Imi da si mie eroarea asta ea poate fi de la
net slab
sau virusibig grin