| Messy10 a întrebat:

Am o intrebare legata de minecraft...
Ce sa mai fac a o casa cu doua etaje, o ferma si doua cufere.
Sunt pe survival si nu stiu ce sa mai fac.Dau funda raspunsurilor bune...

Răspuns Câştigător
| LordForRo a răspuns:

Ai putea sa faci MobSpawner Ferme de toate felurile sa iti faci o crescatorie de gaini de porci de vaci de oi Daca le-ai terminat pe totate mai pune o data intrebarea si mai vin cu idei Funda te rooooog?

3 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Mob spawner,lift,castel, un loc unde sa apara doar endermani, piscina, o baie in casa, capcane la casa pentru mobii care vin.
Funda?

| Messy10 explică:

Cum fac mod spawner? Si nu am cum sa fac crescatorie de animale pentru ca nu am animale decat porci..Scz baieti alte idei daca se poate.

| LordForRo a răspuns:

OK alte idei:
Poti cauta un vilage
Piscina
Capcane