| Live4Fun a întrebat:

Am o intrebare legata de MTA (Un mod de San Andreas), azi l-am instalat si cand intru in el tot mi se scoate, nu-mi da crash, nimic. Se scoate fara nici o eroare, cand vad meniul.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut si eu il joc. Uite-te prima data daca poti intra in GTA San Andreas si vezi sa il ai instalat si crackuit. Pentru ca daca nu iti merge San Andreas nici MTA nu merge. Funda? happy

| Live4Fun explică (pentru RocKzZ):

Vad ca esti singuru care o raspuns, dar nah, iti dau funda, si asa am rezolvat deja.

1 răspuns: