| s1ge123 a întrebat:

Am o intrebare: Merge Assassin's Creed 3 bine pe:

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz 2.59 GHz

Memorie instalata (RAM): 3.00 GO
Tip sistem: Sistem de operare pe 32 de biti
Evaluare: [2.3]
Windows: Windows 7 Ultimate, Service Pack 3

Placa video: Nvidia GeForce 8400 GS

Si daca nu merge spuneti-mi un program ceva cu care sa mearga bine!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De-as primi cite un leu pentru fiecare funda... happy
P.S. Posibil sa gasesti si placi mai puternice in maxim 150 RON. Am zis HD 4770 fiindca nu consuma foarte mult si sint riscuri mici sa te trezesti ca ai placa video noua si o sursa prajita...

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Programu' se cheama "cumpara placa video noua". Cu ragalia aia nu merge deloc. Nu stiu de unde a scos-o colegul Gh3... Ia uite aici, ca sa nu zici ca vorbesc si eu din povesti - http://www.game-debate.com/....../index.php

| s1ge123 explică (pentru KodrutZ):

Ce placa video ar fi buna? dar ceva mai ieftin big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru s1ge123):

Si ieftin, si bun... ia un HD 4770 SH, maxim 150 RON. O sa joci macar pe medium.

| s1ge123 explică (pentru KodrutZ):

Mersi! Ai funda de la mine!winking

| KodrutZ a răspuns (pentru s1ge123):

De-as primi cite un leu pentru fiecare funda... happy
P.S. Posibil sa gasesti si placi mai puternice in maxim 150 RON. Am zis HD 4770 fiindca nu consuma foarte mult si sint riscuri mici sa te trezesti ca ai placa video noua si o sursa prajita...

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Ti-ar merge ok pe setari minime si pe rezolutie mai mica.
Si ca sa-ti mearga mai bine, poti incerca Razer Game Booster.