| Jango a întrebat:

Am o intrebare: Mi-am luat azi de pe net Star Wars: Jedi academy, l-am instalat si am inceput sa joc problema e ca nu imi vad jucatorul (protagonistul jocului) am incercat sa umblu la setari dar tot nu am reusit stie cineva ce pot face? MSbig grin

P. S. Am laptop credeti ca e de la placa video, totusi jocu mi se pare c-am vechi iar gta IV merge cu placa asta (bine merge ca melcu dar totusi se vede tot)...

1 răspuns:
| Altair92 a răspuns:

Da, e posibil sa fie de la placa video. Tot asa jucam si eu jocuri de astea noi si imi mergeau, si cand am bagat altele mai vechi chiar faceau figuri. De exemplu la age of empires II, jocul se misca super greu, si avea tot felul de culori destul de enervante (iarba era rosie, toate efectele erau nasoale, etc). S-ar putea sa fie de vina si tipul de placa. Eu odata aveam placa de la Nvidia, si totul era perfect, dar cand mi-am pus o placa de la ATI,(desi era mai buna) toate jocurile faceau figuri la fel ca in cazul tau: nu se vedeau personajele (la fifa, gta san andreas si altele) happy