| LCristian a întrebat:

am o intrebare nu de curand mi-am facutun forum phpbb
si l-am instalat este prin 000webhost!
Dar fiti atenti mi-am instalat tema cu succes si cand dau sa imi fac mai multe categori forumuri mi le creeaza in Administrator Control panel dar nu mi le pune pe site!
Va rog ajutati-ma si pe mine! MZ MULT FUNDAAA

3 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Am aceeasi problema, si emanuel nu stie ce vorbeste ca el se joaca cu barbie inca. Eu am de la hostinger... 000webhost are parteneriat cu hostinger si e una si acelasi lucru. Incearca sa flosesti un webhosting strain (sunt mai bune). Daca tot asa iti face schimba tema, daca nu inseamna ca e de la problemele de care au avut phpbb parte in ultimele zile...

| LCristian explică (pentru C0olmonkey):

Dar imi spui si mie "webhosting strain " Plz! Mz mult!

| EmanuelEmiManu a răspuns:

Sincer, host-ul tau nu e de calitate! Ia unul bun si apoi pune intrebarea!