| MyNameIsEarl a întrebat:

Salutare...

Cum pun o imagine de genu` http://img338.imageshack.us/img338/5475/semnaturav.png

La semnatura... Adica sa apara la semnatura fiecarui membru al forumului (Versiune phpbb 3) - Din ACP. (Administrator Control Panel)

@ Va rog cat mai urgent...
-Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sorynake a răspuns:

Pui in fata [ img ] si in spate [ / img] dar fara spatii eu am pus ca nu aparea

| MyNameIsEarl explică (pentru sorynake):

STIAM ASTA straight face Dar vreau sa apara la toti... Sa se faca separarea intre subiect si semnatura straight face Imaginea aia sa apara la toti... Nu doar mie. Trebuie modificat din ACP! Fi mai atent cand rasp.