| RarD a întrebat:

Am o intrebare pentru colectionarii de stickere: Stie cineva cand va aparea noul album virtual Panini cu fotbal?

4 răspunsuri:
| h3ct0r3 a răspuns:

Cand incepe Champions League/Europa League.

| aumih16 a răspuns:

Acum a aparut pentru 2013-2014 panini virtual dar vezi ca iti da numai 2 plicuri cu stickere restul le primesti doar daca introduci un cod desigur ai si posibilitatea sa schimbi stickerele daca ai dubluri

| aumih16 a răspuns:

Ori daca vrei la provocari ai mai multe tipuri de obtinere a stickerelor e alegerea ta

| aumih16 a răspuns:

Panini album virtual uefa champions league 2013-2014 a inceput de fapt inca de anul trecut din 6 noiembrie