| NextGen a întrebat:

am o intrebare pentru jucatorii cu mod perfect de sura de pe Metin2Hammer

1.Modul perfect la sura pe hammer este : INT,STR,VIT,Critic, Patrunzator, Viteza Skills si rezistenta Sura

2. Sau asa? : INT,STR,VIT, Critic, Rez Magie, Viteza Skills si rezistenta Sura

Si daca stiti sa imi ziceti daca ar avea pe hammer cineva un sura full mod si un ninja full mod, care ar fi mai bun? Oricum asta puteti sa nu raspunde doar daca vrei pe mine ma intereseaza doar prima intrebare cu modul perfect. Multumesc, dau

Răspuns Câştigător
| CiprianFreeLife a răspuns:

Nr.1 petru metin2 hammer.