| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Am o întrebare pentru jucătorii de cs go și cei ce se pricep la Steam.
Am vândut niște cutii pe cs și am luat 20 de euro.
Cum as putea scoate acești bani in realitate ca nu vreau jocuri neaparat? Sau dacă chiar nu se poate cunoașteți voi un joc bun la 20 euro pe Steam ca mi se par f scumpe adică pe eneba sunt de 3 ori mai ieftine.
Ofer funda

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Singura metoda e cam asa: ii cumperi la cineva un joc de 20 de euro, si el iti trinite bani pe revolut, PayPal, bt pay, etc? De

| Anonim7391 a răspuns (pentru Wr3nch):

Da nu știu dar așa ce joc mi ai recomanda la banii ăștia?

| Wr3nch a răspuns:

Daxa iti duce pc-ul as merge pe horizon zero down. E fiz 20 de euro