| Alynutzu007 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.
Poate cineva sa imi spuna de unde pot sa descarc Mortal Kombat X pentru Xbox 360 gratis. Am consola modata si stiu cum sa rescriu jocul in ISO2GOD dar nu gasesc de unde sa il descarc. Daca imi puteti daun link de unde sa il descarc v-as fi profund recunoscator. Chiar si mai multe linkuri, mai mult mai bine laughing.
Multumesc anticipat pentru ajutorul acordat.
Dau funda celui mai bun raspuns.

Post scriptum: O sa dau funda de abia dupa ce trg jocul pe consola deci o sa dureze putin laughinghee hee

4 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Mortal kombat X nu exista pe 360 doar one ps4 si pc... e 9 daca vrei un mk neaparat pe xbox

| Alynutzu007 explică (pentru AlexShadow26):

Eu am vazut si pentru 360 da mai putin si din cate am inteles pentru consolele modate exista un program care le converteste de la un gen la altul dar nu stiu eu care. Oricum iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti. Cat despre mortal kombat 9 il am deja.

| AlexShadow26 a răspuns (pentru Alynutzu007):

Trebuia sa apara si pe 360 dar nu au mai facut pentru ca au zis ca CICA nu suporta 360 jocul adica prea mari cerintele pentru old gen iar acel program e de la one ca sa joci jocuri de 360 nu si invers

| Alynutzu007 explică (pentru AlexShadow26):

Am vazut si eu anunturile despre care vorbesti si chiar am fost dezamagit de greseala facuta de microfoft cand a hotarat sa faca consolele sa nu se potriveasca dar eu nu ma refer la jocul original ci la cel care a fost rescris. Am inteles ca au aparut deja aceste rescrieri ale jocului cere sunt compatibile cu Xbox dar costa bani. Oricum sunt dispus sa platesc suma fiind cam intre 2 si 5 euro, deci nu e o suma colosala, dar vreau sa stiu daca merita bani. Oricum iti multumesc ca te-ai deranjat sa imi rescrii la intrbarea pe care am pus-o.