| Manciu_Vali_2000 a întrebat:

Am o intrebare super-mega-urgenta... Deci, am luat acum destul de mult timp Steamu-l de pe Ninite, recent, mi-am cumparat CS GO pe el. si mai recent am luat ban pe contul meu. neavand nici un cod. am crezut ca a fost o eroare, poate de la reporturi, nu stiu. dar acum 10minute am luat ban si pe contul unui prieten, care mi l-a dat pana imi luam eu altul. m-am gandit ca poate steam-ul de pe ninite are ceva fisiere in ele, tin sa mentionez ca m-a tinut exact 4 zile amandoua steam-uri... oare in timpul ala valve si-a facut datoria? oare are ceva fisiere nedorite steam-ul de pe ninite? Merita sa sterg toate fisierele ce apartin de steam, sa imi downloadez steam de pe site-ul original? imi va mai da vac-ban?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

De la ninite nu poate avea nimic, totusi cel mai bun e sa descarci intottdeauna de pe site-urile oficiale. CS:GO nu are cel mai bun sistem anti-hacking, la toata lumea ii s-a intamplat macar o data ca a jucat competitive si a luat vreo 7 zile vac-ban fara sa faca nimic. Cand joci incearca sa inchizi toate programele ce pot parea ''suspecte''. Nu injura, nu face teamkill, incearca sa nu iei kick..etc. Bafta

| Manciu_Vali_2000 explică (pentru userul7200):

Am gasit problema. A intrat si acel coleg a meu, pe contul lui si nu ii apare nimic, se pare ca e un fel de "warn" care imi zice ca nu ma va lasa... nu stiu... acu installez cs go de pe site-ul oficial steam. daca continua sa faca asa, probabil voi reformata tot D-ul. poate salvandu-mi niste poze si niste muzica happy. multumesc de sfat, multa bafta in continuare.

1 răspuns: