| niceIONUTZ12 a întrebat:

Am o intrebare vreau sa joc farming simulator 2015 pe noul windows da nu imi merge se blocheaza si merge greu nu-mi incarca tot adica nu pot vedea tractoarele conbinile intr-un cuvant merge extraordinar de greu da imi mergea pe vechiul windos ca ma jucam si aveam ceva de gen 30-40 fps
pe calculator am 4 gb ram, intelpentium CPU G630 @ 2, 70 GHz, sistem windows de 64 bit si un nvidea geforge de 1 gb si nu inteleg de ce nu mia vrea sa imi mearga?
doresc sa se bage dor cei care stiu ce are ps schimb in setarle jocului totu ii pe low cine imi face sa imi mearga are o funda

Răspuns Câştigător
| Bandit06 a răspuns:

Descarca razer game booster si cu ala iti maresti fps-urile si o sa iti mearga mai bine