| ChiupaChiupa a întrebat:

Am o mare, DA MARE RUGAMINTE, azi am stat toata ziua pe site-uri de genu pc garage eMAG etc, in cautarea unui laptop pana in 2300 lei pe care sa pot juca Lol, Cs:Go, Miinecraft (da recunosc am 17 ani si joc minecraft csf nai csf) si sa ruleze bine in 100 fps la medium maxim high, si nu gasesc, la care mau atras aveau recenzi proaste.
Poate stiți unul care corespunde cerintelor mele.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Dar nu o sa duca in high si max, nici in 100 fps, ai prea putini bani!
https://altex.ro/......2gb-linux/