| DinoxD a întrebat:

am o mare problema.
Am un Samsung Galaxy S2+...si de curand mi-am instalat Gt Racing1.dar am descoperit ca nu merita sa ocup spatiu degeaba..si l-am dezinstalat.dar el imi ocupa in continuare memoria. daca il instalez din nou in2 secunde e gata daca il sterg tot imi ramane in memorie.ce sa fac ajutati-ma va rog frumos imi cam mult.

1 răspuns:
| floro a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Trend Lite si daca face figuri in dau REVENIRE LA SETARILE DIN FABRICA si e ca nou