| andy5589 a întrebat:

Salut, mi-am luat de curand un Samsung Galaxy Ace, am card in el de 2gb si memoria lui interna este undeva la 180mb.Totul bine pana aici.insa am o problema, am instalat pe el multe jocuri si aplicatii si acum cand vreau sa mai instalez ceva imi spune ca am memorie plina.Pe card mai am foarte mult spatiu, insa pe telefon vad ca a mai ramas putin.Intrebare: cum pot sa mut jocurile si aplicatiile pe card.sau cum fac sa instalez alte jocuri/aplicatii pe card direct sa nu imi mai dea memorie plina?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai saca iei aplicatile din market uneori da o eroare (si eu am tel cu android...), dar sunt foarte putine jocuri si aplicatii pe care le poti muta pe card si acelea se instaleaza singure pe card... funda?

| andy5589 explică:

Am inteles ca trebuie sa mearga happy