| AlexandruExTreMe a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un telefon Samsung Galaxy Mini si am probleme cu memoria.Ma avertizeaza tot ca nu am spatiu.Am sters jocurile si melodiile dar ele erau pe cardul de memorie.Ce pot sa sterg pentru a avea cat decat memorie in telefon.
P.S. Nu am mesaje, nu am apeluri ratate etc.
Va rog ajutati-ma.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

Draga alexandruextreme
eu am Samsung galaxy y young si am o problema asemanatoare
CUM AM PROCEDAT:
-m-am dus la fisierele mele
-gasesti un fisier numit DCIM
-il stergi

cel putin, asa a functionat la mine happy
succes!

| AlexandruExTreMe explică (pentru AsuIepurasulDePlus):

Nu am nimic in fisierul DCIM pentru ca mi-am sters pozele si toate ce erau pe acolo si nu m-a ajutat cu nimic.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns (pentru AlexandruExTreMe):

Mie imi face fite pentru ca atunci cand descarc ceva, acel fsier imi mananca tot spatiul
Esti sigur ca ai sters tot DCIM-ul si nu doar CAMERA?

| AlexandruExTreMe explică (pentru AsuIepurasulDePlus):

Ma gandesc sa revin la setarile din fabrica.straight face

| DenisseDeny a răspuns:

Bună. Telefoanele cu touchscreen ca Samsung Galaxy Mini sunt telefoane cu foarte puțină memorie. Poți să ștergi tot din telefon el tot va rămâne așa, pentru că are viruși din cauza jocurilor, sau internetului, de obicei când navighezi pe internet poți lua chir și 3 viruși pe nevigare. Acești viruși îi poți scoate doar cu un AntiVirus pentru mobil.
Baftăăăă!