| mirceaqqq a întrebat:

..

Am o mare problema.
In primul rand, eu sunt un jucator de world of tanks.
In al doilea rand doresc un hack, asa ca am cautat pe net, numai ca mereu cand gaseam un link sau ceva interesant, atunci cand dadeam sa descarc imi cerea sa intru pe nu stiu eu ce sait si sa fac nu stiu ce lucru ( ex link :http://www.present4free.com/worldoftanks/, dupa ce apesi descarcare iti apare un chenar si stiti voi ce va cere :| )

Ori dupa ce descarcam imi cerea o parola pe care tot la fel trebuia sa o descarc, adica iar ma trimite pe un sait care n-are nici o treaba.

As dori sa imi dea cineva un hack (sigur, pe care la-ti folosit)
pe mess sau skype, preferabil skype :))

Si mai am o intrebare cat de sigure sunt aceste hack-uri?

P.S. nu vreau sa imi raspundeti gen " ce hack ma, joaca corect ca altii " daca se poate sa n-o face-ti plzz :)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Hackurile nu merg, iar atunci cind merg, ramii fara cont mai devreme sau mai tirziu, fiindca majoritatea chestiilor se intimpla la ei pe server, deci degeaba modifici tu chestii la tine in calculator.
P.S. Daca ai nevoie de hackuri ca sa joci WoT, mai bine intoarce-te la CS. E suficient sa studiezi un pic Wiki-ul oficial sa inveti despre armura/pozitionare si tactica si deja esti mai bun decit 75% din jucatorii de WoT...