| diavolultazzmania a întrebat:

am o mica intrebare:Cand intru pe un server Minecraft imi scrie asa:Conectare la server...si intr-o clipa mi apare Nu a reusit sa se conecteze la server Connection refused:connect si am mai incercat si tot imi apare asa si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Luminou a răspuns:

E din cauza internetului sau a serverului.
1.Internetul nu iti merge bine
2.Au probleme de la server.

| diavolultazzmania explică (pentru Luminou):

Si ce cauza are netul?

| diavolultazzmania explică (pentru Luminou):

Pai netul merge dar nu stiu ce are serverul DRACU SAL IA

| diavolultazzmania explică (pentru Luminou):

Pai netul merge bine dar serverul nu stiu ce are ca m-am facut ieri rosu la fata!

| Luminou a răspuns (pentru diavolultazzmania):

Viteza.Viteza internetului, oricat ar fi de rapida, poate sa faca figuri la unele pagini.

| diavolultazzmania explică (pentru Luminou):

Si ce legatura aare viteza? si nu stiu la ce te referi cu viteza!

| diavolultazzmania explică (pentru diavolultazzmania):

Si acum mi apare Outaded Client si nu stiu de ce imi raspunzi te rog, Luminou?