| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Am o mica problema.Am minecraft 1.6.2 cu Magic Launcher 1.1.7 si acolo la nume prima oara am pus si eu un oarecare, dar apoi mi-am pus alt nume pentru server cand m-am inregistrat.Problema e ca a ramas numele ala vechi si acum de fiecare data cand vreau sa intru pe server trebuie sa scriu numele nou.Cum pot sa schimb numele ala vechi cu numele nou? Cum pot sa il sterg de tot pe ala vechi?

Răspuns Câştigător
| GunHead a răspuns:

Cauta in C/Users/Numeletau/AppData/Roaming/. minecraft ceva care se poate deschide cu notepad gen launcheroption.txt sau login.txt si vezi daca e numele ala vechi acolo si pune-l pe ala nou, mere 100%...te pupa euwinking laughing

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Îl scrii pe ăla nou când intri și dacă nu merge să schimbi numele, schimbă launcher-ul și apoi poți să-l bagi pe Magic Launcher din nou numai așa ca să fie ca un refresh, altceva nu știu ce să îți recomand.

Baftă!