| mistero a întrebat:

Am o mica problema cu jocul G.T.A san andreas... L-am instalat corect (din cate stiu) dar cand intru in el imi apare ecranul alb apoi logoul gta san andreas (grefitiul cu rockstar si filmuletul de inceput) iar dupa cand sunt in meniu nu pot intelege scrisul sunt numai patratele si liniute (doar scrisul este problema) si cand dau start new game imi da eroare la tot jocul, mi-l inchide... Si nu ma pot juca linistit sa-mp :C! VA rog un raspuns bun! PROMIT FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt specificatiile PC-ului tau? Poate fi ceva de la joc, nu stiu. Schimba versiunea.