| Crystys a întrebat:

Am o problema cu samp de cateva zile mi-am instalat varianta originala SA si samp dar nu-mi merge intru imi apare rockstar dupa un meniu si daca dau start game misa face ecranul alb simi da crash am incercat sal reinstalez l-am bagat in local disk D din C dar nimic am sters gta_set am luat si alta versiune de gta recomandata de alti oameni dar nimic am redenumit fisierul tot nimic... anul trecut am avut aceeasi problema iar el mi-a dat un fisier l-am instalat simia mers nu stiu cesai mai fac sper cama puteti ajuta scuze de categorie.

1 răspuns:
| PewDyePye a răspuns:

Cauta un alt site sa-l descarci. Daca nu merge nici asa inseamna ca are ceva PC-ul.

PS:Cand postezi intrebari verifica la ce categorie ai postat.