| R3DAOT a întrebat:

Am o problema cu un laptop... dupa ce se porneste si incarca windowsul, ecranul se tot stinge si reaprinde... stie careva din ce cauza?

P.S : Laptop Thosiba Satellite C660, Windows 7

3 răspunsuri:
| R3DAOT explică:

Am uitat sa specific... dau funda la cel care imi da raspunsul bun happy

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Cred ca e din cauza windows-ului, de cat timp il ai, mai ai licenta?

| R3DAOT explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Din windows nu cred ca este... am mai instalat de pe acelasi dvd pe inca cateva laptopuri + pe calculatorul meu si merge perfect. ii varianta originala nemodificata.